Obwód Dokumenty

Obwód

Do obwodu Szkoły Podstawowej Nr 5 w Lesznie należą ulice: Antonińska, Bilewiczówny, Chocimska, Drochojowskiej, Dworzec Towarowy, Graniczna, Gronowska, Husarska, Jagiełły, Jagienki, Jana Kazimierza, Jesienna, Jeziorkowskiej, Juranda, Kasztelańska, Ketlinga, Kmicica, księdza Kordeckiego, Rocha Kowalskiego, Kresowa, Św. Krzysztofa, Łowiecka, Ludowa, Anny Mazowieckiej, Miła, Miodowa, Myśliwska, Nowowiejskiego, Obrońców Zbaraża, Połanieckich, Poznańska, Rycerska, Sadowa, Skrzetuskiego, Stawowa, Św. Huberta, Św. Maksymiliana Kolbe, Stasia Tarkowskiego, Wilkowicka, J. Wiśniowieckiego, Witolda, Wołodyjowskiego, Wiosenna, Zagłoby, Zbyszka z Bogdańca, Zawiszy Czarnego, Żółkiewskiego. Ponadto miejscowości: Gronówko 15f, Maryszewice.