Nawigacja

  • Dzień Pluszowego Misia

    Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada.

    To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

    Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.

    Tradycyjnie już w naszej szkole 25 listopada do szkoły przychodzili nie tylko uczniowie ale i ich misie.

    W wesołej atmosferze na sali gimnastycznej uczniowie klas 1 -3 brali udział w wielu konkurencjach: sportowych, zręcznościowych, plastycznych, quizach… a wszystko po to, by otrzymać „słodkie co nieco” oraz dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

    Niestety obecna sytuacja uniemożliwia nam w tym roku obchodzenie tego święta wraz z uczniami. Ale nie zapomnieliśmy o misiach….

    Na początku zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji, w której przedstawimy Wam legendę powstania pluszowego misia, a potem kilka ciekawostek o niedźwiedziach.

    Prezentacja ta powstała przy współudziale uczennic z klasy VIIa.

    Zapraszamy!

     

    https://www.canva.com/design/DAEN89ljIHk/Gny3wwElJ_ccUdJHTpjCww/view?utm_content=DAEN89ljIHk&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink&fbclid=IwAR36ZIo54wYGTLQ9UC2kvTpk2Y9FD1iDzdPcKnMizcOvHP2Pr9A4cTbefSg

     

    Czy znacie wszystkie misie, które zostały bohaterami bajek?

    Jeśli nie, to zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

    Znajdziecie w niej wiele ciekawostek, będą rebusy do rozwiązania, puzzle a także bajki!

    Czytajcie i oglądajcie, koniecznie w towarzystwie waszych pluszowych przyjaciół!

     

    https://view.genial.ly/5fbce9f9a5becd0d00485ecb/presentation-misie-znane-i-lubiane?fbclid=IwAR2zP8NEwsxF9NIOz5qUXfvIGC8BJIcjBr8TSrACwq4AeMB2jj0_-3qtHXg

     

  • Matematyczny Kalendarz Adwentowy

    Serdecznie zapraszamy do udziału w internetowym konkursie matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego pt. Matematyczny Kalendarz Adwentowy.W każdy dzień adwentu o godzinie 18:00 publikowane będzie zadanie matematyczne, którego rozwiązanie będzie można przesłać do godziny 16:00 dnia następnego za pomocą formularza internetowego znajdującego się na stronie konkursu.Na stronie https://liblink.pl/zAK9SjIDOx znajduje się regulamin konkursu, formularz rejestracyjny i próbne zadanie.

  • Być jak Ignacy

    Klasa 3 a zwana dalej „Agentami z Piątki” ze Szkoły Podstawowej nr  5 w Lesznie dołączyła do V edycji programu naukowego „ Być jak Ignacy”, który jest organizowany przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Jego celem jest promowanie zdobywania wiedzy wśród uczniów szkół podstawowych poprzez doświadczanie oraz popularyzacja osiągnięć wielkich polskich naukowców i wynalazców. Program został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

    W tym roku akcja jest pod hasłem „Nauka to przyszłość”. Program ma zachęcić dzieci do zdobywania wiedzy w takich dziedzinach, jak energia, ekologia, transport oraz technologie przyszłości. Uczniowie poznają kolejnych czterech naukowców – Józefa Rotblata, Władysława Szafera, Ernesta Malinowskiego oraz Stefana Banacha.

    Program podzielony jest na 4 etapy, każdy jest poświęcony innemu zagadnieniu: energia, ekologia, transport przyszłości i świat wirtualny. Agenci z Piątki są już prawie na ukończeniu 1 etapu. Podczas zajęć dowiedzieli się m.in. skąd się bierze energia, wytworzyli prąd za pomocą owoców i warzyw oraz pomogli Ignacemu, który utkną w przyszłości.  Za pomocą paneli słonecznych wytworzyli energię, dzięki temu Ignacy mógł naprawić popsuty wehikuł czasu. Kolejne scenariusze będą się pojawiać co dwa miesiące. W każdym etapie dzieci zbierają punkty za zrealizowane zadania. Czym więcej punktów tym bliżej głównej wygranej. Trzymamy kciuki za małych Agentów z Piątki.

  • 11 LISTOPADA 1918

  • 1000 książek do wygrania!

    Wszystkie ręce na pokład! Do wygrania mamy 1000 książek dla biblioteki szkolnej od empiku!

    Co trzeba zrobić? Pobrać aplikację mobilna empik premium i CODZIENNIE oddawać swój głos na Naszą szkołę!  Mobilizacja trwa do 2.12.2020. A głosowanie rozpoczyna się już dziś o godzinie 12.00!

  • Zaadoptuj drzewo!

     

    Przyjdź 10 lub 17 października w godz. 8 -11 na ulicę Siewną. Weź z domu łopatkę / wiadro / worek / donicę, by wykopać i zabrać do domu małą brzozę lub sosnę. Drzewka są oczywiście bezpłatne.

    Prezydent Miasta Leszna oraz Stowarzyszenie Zatorze zapraszają do przygarnięcia drzewa!

     

  • CZYTAJ SWOJEMU DZIECKU!

    Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych przypominamy rodzicom, jak ważne w życiu dziecka jest głośne czytanie książek.

    Znając korzyści płynące z głośnego czytania dzieciom, zrozumiemy, jak ważne są takie chwile.

    Dlatego drogi rodzicu: CZYTAJ SWOJEMU DZIECKU CODZIENNIE, 20 MINUT DZIENNIE ....

  • Projekt „DZIECIAKI DO RAKIET”

    Startujemy z nowym programem sportowym dla dzieci i młodzieży. Projekt nasz rusza pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka.

    Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby zachęcić jeszcze więcej dzieci z Leszna i okolic do aktywności fizycznej! Z rozmów z wieloma rodzicami wiemy, że dziś, nie zawsze jest to łatwe zadanie. Sami też jesteśmy rodzicami. W związku z tym postawiliśmy sobie ambitny cel. Zorganizować wydarzenie, które da szansę KAŻDEMU dziecku na spróbowanie sił w sportach Racketlonowych.

    Planujemy przeprowadzić wstępną naukę gry w tenisa, squasha, oraz badmintona dla ponad 1000 dzieci naszego miasta. Trenerzy nieodpłatnie będą nauczać podstaw gier racketlonowych, zasady uderzeń, liczenia punktów, zachowania na korcie i innych tajników trzech dyscyplin sportowych. Chcemy w ten sposób zaszczepić wśród dzieci i ich rodziców miłość do tenisa, squasha oraz badmintona i wierzymy, że odkryjemy w ten sposób wiele sportowych talentów w naszym mieście.

    Aby wziąć udziału w projekcie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTJSWx8tdnvF0wDzap44rwz-IRJJ9gzuZiC3g0Wb-PJBHQ3g/viewform?usp=sf_link

    Projekt rusza z końcem września. Do zobaczenia na korcie!

  • Bezpiecznie korzystanie z biblioteki

    Drodzy Rodzice i Uczniowie!

    Z uwagi na sytuację, zmieniliśmy zasady korzystania z biblioteki.

    Prosimy o zapoznanie się z instrukcją wypożyczania i zwrotu książek.

  • Procedury organizacji opieki w szkole w czasie pandemii COVID-19 od 01.09.2020

    Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Koleżanki i Koledzy Nauczyciele

     

    Już niebawem rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Spotkamy się z uczniami w szkole po dość długiej przerwie. Wracamy w czasie szczególnym – pewnie trudniejszym niż zwykle. Mam nadzieję, że wszyscy razem podołamy zadaniom, które są  przed nami.  Już od dłuższego czasu pracujemy nad tym, aby powrót uczniów do szkoły był bezpieczny ale też pełen radości, nowych przyjaźni i możliwości do zdobywania nowej wiedzy.   

    W obecnym roku szkolnym w naszej placówce uczyć się będzie 636 uczniów w 29 oddziałach.  Na każdym poziomie uczniowie realizować będą treści zawarte w podstawie programowej.

    Aby nauka i pobyt w szkole w tym szczególnym czasie trwającej pandemii była bezpieczna obowiązywać będą „ Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców  i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie” – zamieszczone na stronie szkoły. Bardzo proszę o zapoznania się z ich treścią i wypełnienie deklaracji (przez rodziców/ prawnych opiekunów), która jest załącznikiem nr 1 do Procedur. Zasady obowiązujące w szkole opracowane zostały o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

    Nauczyciele – wychowawcy zapoznają uczniów z obowiązującymi w szkole przepisami.

    Jak każdego roku będziemy  wspierać uczniów, pokazywać odpowiednią drogę, przekazywać wiedzę.

    W  roku 2020 ósmoklasiści z naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki na egzaminach zewnętrznych. To wszystko jest możliwe dzięki zaangażowaniu i pięknej – pełnej pasji i poświęcenia pracy nauczycieli, bardzo dobrej współpracy z rodzicami  – za co serdecznie dziękuję i o co nadal proszę. Razem możemy naprawdę wiele!

    Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2020/2021 pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie życzę, aby zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niosło ze sobą radość i zadowolenie. Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń. Niech każdego dnia towarzyszy Wam świadomość, że najważniejszym celem szkoły jest pomóc każdemu uczniowi stać się lepszym, mądrzejszym i dojrzalszym. Życzę Wam wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był wspólną drogą do rozwoju was dzieci, młodzieży i nas dorosłych.

    Nauczycielom i Wychowawcom życzę, aby Państwa oddanie, pasja, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia. Życzę Państwu wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w środowisku lokalnym i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.
    Rodzicom życzę, abyście Państwo zawsze znajdowali w szkole partnera wspierającego Państwa w staraniach o zapewnienie Waszym dzieciom jak najlepszych warunków startu w  dorosłe życie. Życzę

    Wszystkim dobrej współpracy ze szkołą, w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro dzieci i młodzieży.

    Wszyscy razem zadbajmy o to, by w szkole było bezpiecznie   i radośnie!

    Procedura_organizacji_opieki_w_szkole_w_czasie_pandemii_COVID-19.docx

    zalacznik_nr_1.doc

    ​​​​​​​zalacznik_nr_2.doc​​​​​​​

    ​​​​​​​

    ​​​​​​​

     

                                                                          Magdalena Kozłowska

                                                                  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5

                                                                 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie

  • Aktywne Obywatelskie Leszno w dniach 12 – 20 września


    Szanowni Państwo,

     

    w dniach 12 – 20 września Miasto Leszno organizuje VI edycję wydarzeń pod nazwą „Aktywne Obywatelskie Leszno”.

    Głównym wydarzeniem w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno będzie Mini Piknik połączony z biegiem z okazji 100-lecia powrotu Leszna do Macierzy, który odbędzie się 12 września, w godzinach od 11:00 do 14:00 na Stadionie Lekkoatletycznym  oraz terenie przy ul. 17 stycznia 68.

    Przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

    W programie:

    • Zabawy animacyjne
    • Balonowe zoo
    • Duże bańki mydlane
    • Bitwa na balony wodne
    • Stoiska degustacyjne
    • Pokaz kuglarski, grupy bębniarskiej i gitarowej
    • Pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej
    • Prezentacja ambulansu z wyposażeniem oraz motoambulansu
    • Prezentacja łodzi RIB
    • Przejście po moście komandosa, rozpalenie ognia, biwakowanie
    • Strefa relaksu
    • oraz festiwal kolorów

    Więcej informacji o biegu, znajdą Państwo tutaj: www.ngo.leszno.pl/Trwaja_zapisy_na_bieg_z_okazji_100lecia_powrotu_Leszna_do_macierzy__Kiedy_Gdzie_.html

    W ramach Tygodnia Obywatelskiego będzie również odbywało się wiele innych wydarzeń, z harmonogramem mogą się Państwo zapoznać wchodząc w poniższy link: www.ngo.leszno.pl/Aktywne_Obywatelskie_Leszno_2020_-_co_nas_czeka.html

     

    Tak zwane Drzwi Otwarte, to nieodłączny element obchodów AOL. Od 14 do 20 września leszczyńskie organizacje oraz instytucje otwierają swoje drzwi, aby osoby zainteresowane mogły zapoznać się z ich działalnością.

     

    Szczegółowy harmonogram Drzwi Otwartych znajdą Państwo pod linkiem: www.ngo.leszno.pl/files/54299/DRZWI_OTWARTE_-_broszura.pdf

  • POMOC DLA RODZINY

  • List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

    Warszawa, 28 sierpnia 2020 r.

     

     

     

    Szanowni Państwo,

    Dyrektorzy i Nauczyciele,

    Drodzy Uczniowie i Rodzice,

     

    wkrótce rozpoczniemy nowy rok szkolny 2020/2021. Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wrócą do szkół i swoich codziennych obowiązków. Decyzję o przywróceniu zajęć stacjonarnych podjęliśmy po wielu rozmowach i konsultacjach z ekspertami. Wspólnie ustaliliśmy, że edukacja, podobnie jak wiele innych dziedzin życia społecznego i gospodarczego, powinna funkcjonować w sposób zbliżony do tego sprzed pandemii. Powrót dzieci do stacjonarnej nauki w szkołach zaplanowała również zdecydowana większość państw europejskich.

     

    Kształcenie na odległość nie zastąpi bezpośredniego kontaktu ucznia z nauczycielem, a najnowocześniejsze nawet technologie nie stworzą odpowiedniej przestrzeni do budowania trwałych relacji rówieśniczych. Przedłużająca się izolacja może w dalszej perspektywie przynieść wiele negatywnych skutków. Chodzi nie tylko o rozwój intelektualny i mniejszą efektywność procesu kształcenia na odległość, ale również o przygotowanie młodego człowieka do dorosłości, do życia w społeczeństwie, które w dużym stopniu kształtuje się w środowisku szkolnym.

     

    Rozumiem obawy części rodziców i nauczycieli związane z powrotem do stacjonarnych zajęć w szkołach i placówkach oświatowych. Bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i innych pracowników oraz dyrektorów, a także rodziców – to nasz priorytet. Dlatego też przygotowaliśmy odpowiednie regulacje prawne, wytyczne i zalecenia, które w przypadku większego zagrożenia epidemicznego pozwolą na wprowadzenie adekwatnych do danej sytuacji działań i środków. Stworzyliśmy elastyczne rozwiązania, takie jak możliwość realizowania nauczania w trybie mieszanym lub zdalnym zarówno dla całej szkoły, jak i poszczególnych oddziałów. Umożliwiliśmy także dyrektorom wprowadzenie dodatkowych środków bezpieczeństwa na terenie danej placówki.

     

    Stale współpracujemy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym i na bieżąco reagujemy na sytuację. Wspieramy dyrektorów i organy prowadzące w przygotowaniach do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Umożliwiamy dyrektorom zamówienie maseczek i płynów do dezynfekcji na potrzeby szkół. Przekażemy szkołom również termometry bezdotykowe. Środki te będą bezpłatnie dostarczane przez Ministerstwo Zdrowia.

     

    Wszystkim nam zależy na bezpiecznym powrocie dzieci do szkół. Chcemy, aby uczyły się one razem z rówieśnikami, przy wsparciu ze strony nauczycieli i dyrektorów. Jestem przekonany, że wspólne, odpowiedzialne działania ograniczą ryzyko oraz pozwolą na funkcjonowanie szkół i placówek w tradycyjnej formule.

     

    Nowy rok szkolny to, obok kwestii związanych z bezpieczeństwem, także nowe wyzwania edukacyjne i kierunki działania. Chcemy, aby nauka w szkole rozwijała umiejętności, które pozwolą młodym ludziom mierzyć się z wyzwaniami współczesnego świata. Stąd nacisk na kształtowanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności u uczniów. Ważnym elementem edukacji powinno być także stałe rozwijanie kompetencji cyfrowych, w tym bezpieczne i efektywne korzystanie
    z nowych technologii.

     

    Szkoła odgrywa niezwykle istotną rolę w wychowaniu młodego człowieka – uczy szacunku do własnej kultury, historii i języka ojczystego. Rok 2020 to rok wielu rocznic historycznych ważnych dla kształtowania polskiej tożsamości narodowej i pamięci zbiorowej. W maju świętowaliśmy 100. rocznicę urodzin Papieża Jana Pawła II, a w sierpniu – 100. rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Wkrótce obchody podpisania porozumień sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”, a także kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Znajomość tych wydarzeń jest kluczowa zarówno dla patriotycznego wychowania młodego pokolenia, jak również dla lepszego i pełniejszego zrozumienia procesów, które dzieją się współcześnie. Chciałbym, aby te rocznice znalazły należne im miejsce w toku edukacji.

     

    Nie możemy zapomnieć o wychowaniu uczniów nie tylko na dobrych obywateli, ale i po prostu dobrych ludzi. Kształtowanie właściwej postawy moralnej młodego pokolenia Polaków to także bardzo ważne zadanie szkoły.

     

    U progu nowego roku szkolnego życzę wszystkim, aby był on spokojny i bezpieczny, a także obfitował w sukcesy edukacyjne oraz wychowawcze. Jestem przekonany, że wytrwałość w nauce i konsekwentne rozwijanie swoich talentów pozwoli uczniom osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce i w czerwcu przyszłego roku z dumą odebrać szkolne świadectwa.

     

     

    Z wyrazami szacunku

     

     

    Dariusz Piontkowski

    Minister Edukacji Narodowej

  • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 1 września 2020/2021

    Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

    Prosimy bardzo o przybycie uczniów max. 5 minut przed wyznaczoną godziną spotkań.

    Uczniowie klas pierwszych i czwartych mogą przychodzić tylko z jednym rodzicem.

    Przypominamy wszystkim osobom wchodzącym na teren szkoły o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

     

    Klasy 1c i 1d

    godz. 1000 - spotkanie na auli w budynku B

    Po spotkaniu wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    1c - sala 41

    1d - sala 39

     

    Klasy 1a i 1b

    godz. 1100 - spotkanie na auli w budynku B

    Po spotkaniu wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    1a - sala 40

    1b - sala 43

     

    Klasy drugie

    godz. 915 - zbiórka na boisku przed budynkiem A

    Po zbiórce wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    2a - sala 48

    2b - sala 39

    2c - sala 47

     

    Klasy 3

    godz. 815 - zbiórka na boisku przed budynkiem A

    Po zbiórce wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    3a - sala 39

    3b - sala 46

    3c - sala 47

    3d - sala 48

     

    Klasy 4a i 4b

    godz. 800 - spotkanie na auli w budynku B

    Po spotkaniu wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    4a - sala 35

    4b - sala 43

     

    Klasy 4c i 4d

    godz. 900 - spotkanie na auli w budynku B

    Po spotkaniu wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    4c- sala 36

    4d - sala 38

     

    Klasy 5

    godz. 945 - zbiórka na boisku przed budynkiem  A

    Po zbiórce wychowawca zabiera uczniów do sali lekcyjnej:

    5a - sala 42

     

    Klasy 6

    godz. 930 - zbiórka na boisku miedzy budynkami  A i B

    Po zbiórce wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    6a - sala 4

    6b - sala 5

    6c - sala 6

     6d - sala 7

    6e - sala 14

     

    Klasy 7

    godz. 830 - zbiórka na boisku miedzy budynkami  A i B

    Po zbiórce wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    7a - sala 14

    7b - sala 17

    7c - sala 18

    7d - sala 19

    7e - sala 20

     

    Klasy 8

    godz. 845 - zbiórka na boisku miedzy budynkami  A i B

    Po zbiórce wychowawcy zabierają uczniów do sal lekcyjnych:

    8a - sala 7

    8b - sala 6

    8c - sala 5

  • Jak zapisać dziecko do świetlicy szkolnej?

    Jak zapisać dziecko do świetlicy szkolnej?

    Drogi Rodzicu !

    1. Zapoznaj się z procedurami obowiązującymi w szkole.

    2. Pobierz kartę zgłoszenia ze strony szkoły lub z platformy Librus è moduł „świetlica”.

    3. Wypełnij kartę, podpisz odpowiednie ( załączone ) oświadczenia.

    4. Zebraną dokumentację można złożyć w świetlicy szkolnej w poniedziałek 31sierpnia 2020r. w godzinach od 10.00 do 15.00 – wejście do pomieszczenia świetlicy z boiska między budynkami szkoły oraz we wtorek 1 września 2020r. w godzinach od 8.00 do 13.00 ( w tym samym miejscu).

    Każdego następnego dnia będzie można również zapisać dziecko do świetlicy szkolnej.

    wniosek_rodzicow_-_swietlica.PDF​​​​​​​

  • Konkurs plastyczno-techniczny

    W ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna Nasza szkoła organizuje konkurs plastyczno - techniczny " Bądź cool w Eko Lesznie" więcej szczegółów w regulaminie. Karta zgłoszeniowa do pobrania.  " 

    Karta zgłoszeń, Regulamin konkursu plastyczno-technicznego

  • WYDAWANIE PODRĘCZNIKÓW

    Z uwagi na pandemię od poniedziałku 24 sierpnia rozpoczynamy wydawanie podręczników w bibliotece wg harmonogramu:

    Poniedziałek 24.08 klasy VIII w godzinach

    klasa VIII a 10.30 - 11.00,

    klasa VIII b 11.00 - 11.30,

    klasa VIII c 11.30 -12.00

    Wtorek 25.08 klasy VI w godzinach:

    klasa VI e 9.00 - 9.30,

    klasa VI d 9.30 - 10.00,

    klasa VI c 10.30 - 11.00,

    klasa VI b 11.00 - 11.30,

    klasa VI a 11.30 - 12.00

    O terminie wydawania podręczników pozostałym klasom poinformujemy Państwa  później.

    Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności.

    INSTRUKCJA ODBIORU PODRĘCZNIKÓW.pdf

  • Bezpieczny powrót do szkoły - rodzice

  • Bezpieczny powrót do szkoły-uczniowie

  • Informacje dla ósmoklasistów

    Drodzy uczniowie,

    wyniki egzaminu można sprawdzić od 31.07.2020 od godz. 10:00, logując się na stronę: https://www.wyniki.edu.pl/

    31.07.2020 r. możecie odbierać w szkole zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

    Zaświadczenie należy dostarczyć do wybranej szkoły do 04.08.2020 r.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie
    ul. Łowiecka 50c
    64-100 Leszno
  • 65 527 12 20
    65 527 11 30

Galeria zdjęć