BIBLIOTEKA Z życia biblioteki Literaccy patroni 2021 roku Pasowanie na czytelnika XVIII Tydzień Bibliotek

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Biblioteka szkolna poleca ksiązki z imieniem kobiecym w tytule. Wstąpcie do nas i sami się przekonajcie.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Zapraszamy na stronę facebook do wspólnej zabawy

Strona szkoły na facebooku

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

Światowy Dzień Kota

Dzisiaj tzn 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Nie tylko w tym dniu, ale codziennie należy pamiętać o swoich pupilach. Warto w tym dniu pomysleć również o tych zwierzakach, które nie mają tak wspaniałych opiekunów jak wasi milusińscy

Z tej okazji biblioteka proponuje książki o kotach, których u nas  znajdziecie bardzo dużo.

Dzien_Kota_1_(1).mp4

Walentynki w Bibliotece

Zapraszamy uczniów do zabawy w walentynkową "randkę w ciemno" z książkami. Zabierz jedną książkę, którą odpakujesz dopiero w domu. Po przeczytaniu przynieś ją z powrotem.

Walentynki_z_ksiazka_(1).mp4

Walentynki na świecie - kliknij i dowiedz się o zwyczajach walentynkowych na świecie.

Dzień bezpiecznego Internetu.

1000 książek do wygrania!                                                                                                   02.11. 2020r.

Wszystkie ręce na pokład! Do wygrania mamy 1000 książek dla biblioteki szkolnej od empiku!

Co trzeba zrobić? Pobrać aplikację mobilna empik premium i CODZIENNIE oddawać swój głos na Naszą szkołę!  Mobilizacja trwa do 2.12.2020. A głosowanie rozpoczyna się już dziś o godzinie 12.00!

CZYTAJ SWOJEMU DZIECKU!                                                02.10.2020r.

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych przypominamy rodzicom, jak ważne w życiu dziecka jest głośne czytanie książek.

Znając korzyści płynące z głośnego czytania dzieciom, zrozumiemy, jak ważne są takie chwile.

Dlatego drogi rodzicu: CZYTAJ SWOJEMU DZIECKU CODZIENNIE, 20 MINUT DZIENNIE ....